Skoči na glavno vsebino

Danes, 8. oktobra, smo ob zaključku tedna otroka na OŠ Simona Kosa Podbrdo priredili tekmo v odbojki med učenci in učitelji. Petek je tako minil v sproščenem vzdušju. Ravnateljica je bila zadolžena za sojenje in štetje točk.

Prva tekma je potekala med učitelji in učenci 6. in 7. razreda. Učiteljsko ekipo so sestavljali Igor, Branko, Lucija, Petra in Vika. Končni rezultat je bil 25 proti 17 za učitelje. Učenci smo bili razočarani, saj bi lahko bili boljši. Upamo, da bomo naslednjič premagali učitelje.

Po naši tekmi so učitelji premagali še učence 8. in 9. razreda z rezultatom 25 proti 18.

Najbolj razburljiva pa je bila tekma med nami in starejšimi učenci, učenci 8. in 9. razreda so po napeti končnici za las zmagali z 28 proti 26. Naslednjič jih bomo z lahkoto premagali.

Galerija

ekipa 6. in 7. razreda

Dostopnost