V torek, 23. novembra 2021, so na našo šolo prišli uslužbenci TNP-ja. V sklopu projekta Skupnost šol Biosfernega območja Julijske Alpe, smo prejeli Znak kakovosti TNP. Ta certifikat je priznanje za dobro in uspešno sodelovanju z javnim zavodom TNP. Ob tem so nam poklonili različna orodja za sodobno izvajanje pouka v naravi, izven učilnic. Tako smo prejeli stereo mikroskop za delo na prostem, kovček s pripomočki za naravoslovne predmete ter podloge za zapisovanje snovi pri izvajanju pouka na prostem.

Sledila je enourna delavnica, kjer so učenci spoznali življenjski prostor divjega petelina – Pokljuko, prisluhnili pravljici iz življenja divjega petelina s pomočjo kamišibaja, učenci razredne stopnje pa so za konec iz papirja izdelali še svojega petelina.