Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 9. decembra, smo na šoli imeli tehnični dan – novoletne delavnice. Na žalost smo imeli tako smolo, da je zmanjkalo elektrike. Načrtovano je bilo, da bomo pekli piškote, ampak ker nismo želeli jesti nepečenih, smo začeli izdelovati izdelke iz lesa. Lotili smo se izdelovati lesenega snežaka (čeprav je zunaj padal sneg). Nato nas je presenetila elektrika. Veseli smo bili, ker smo lahko začeli peči. Po jedilnici je še dolgo časa dišalo. Da bi si pridno umivali roke, smo naredili tudi milo. Pred kosilom smo se odpravili ven. Dolgo časa smo se kepali, tako da smo v šoli vsi prišli premočeni. Pogrelo nas je toplo kosilo. Tehnični dan mi je bil všeč in že se veselim, ko dobimo svoje izdelke 24. decembra nazaj (čeprav ne vem ali bodo piškoti takrat še dobri). 🙂

Julija Jenstrle,
7. razred

Dostopnost