Skoči na glavno vsebino

V četrtek smo vrtičkarji in učenci doživeli čudovito presenečenje, saj smo lahko skozi okna vrtca in šole mahali dedku Mrazu. Še pred nami pa so ga videli oskrbovanci Doma upokojencev, kar jim je prav gotovo polepšalo dan.

Po malici smo imeli v telovadnici šole prireditev, ki sta jo vodila Anja in Tarik. Začeli smo jo s himno in nadaljevali z domoljubnimi pesmimi, saj bo v nedeljo dan samostojnosti in enotnosti. V osrednjem delu smo se veselili zime in zaključili praznično. Učenci smo peli, plesali, deklamirali in se predstavili s skladbami, ki smo se jih naučili v glasbeni šoli. Ogledali smo si tudi posnetek igre Pod medvedovim dežnikom in pesem naših najmlajših iz vrtca.

Naslednji dan so nas pod novoletno jelko čakala darila. Bili smo jih veseli, a so tudi stvari, ki si jih želimo in jih ni moč kupiti, kot so v pesmici povedali tretješolci:

Vendar nič se ne hudujmo,

da le zdravi ostanemo,

novo leto zdaj praznujmo,

naj vsem nam bo lepo.

Dostopnost