Skoči na glavno vsebino

Včasih je pa tudi v šoli zabavno. Danes je za učence na razredni stopnji gotovo bilo. Kdaj pa, če ne za pusta? Učenci so prišli v šolo našemljeni in neverjetno, kdo vse je danes obiskal našo šolo! Prvo uro smo imeli modno revijo, da so se maškare lahko predstavile. Bilo je zanimivo, pri nekaterih kar malo strašljivo. Potem smo si ogledali najbolj znane pustne karnevale po Sloveniji in svetu. Ko smo se okrepčali s pustnimi krofi, pa veselo na delo! Izdelovali smo ropotulje in bobenčke in učenci so pokazali veliko mero ustvarjalnosti. Res je bila učilnica na koncu polna riža in peska, ampak so učenci dokazali, da znajo tudi metlo prijeti v roke. Na koncu pa prava zabava! Pustni ples in zabavne igre z nagradami. Škoda le, da je pust samo enkrat na leto.

Suzana Torkar Panjtar

Dostopnost