Skoči na glavno vsebino

Učenci 2. in 3. razreda smo v maju imeli plavalni tečaj v Bohinjski Bistrici. V šolo smo prišli ob običajni uri. Po treh urah pouka smo pomalicali. Vzeli smo torbe za na plavalni tečaj, šolske torbe pa smo pustili v šoli. V koloni smo se previdno odpravili na železniško postajo v Podbrdu. Malo smo počakali, potem pa vstopili na avtovlak. Odpeljali smo se do Bohinjske Bistrice. Ko smo prispeli do recepcije Vodnega parka, smo dobili vsak svojo zapestnico. Učitelj Igor nam je povedal nekaj pravil, nato pa si je vsak izbral svojo omarico. Vanje smo odložili stvari in se preoblekli. Naredili smo nekaj razteznih vaj, nato pa smo odšli pod tuš. V bazenu smo delali različne vaje: drsenje, potapljanje… Imeli smo tudi prosti čas. Lahko smo šli na plezalno steno ali v jacuzzi. Imeli smo odlično kosilo. Eno je bilo boljše od drugega. Zadnji dan smo lahko šli tudi na tobogane ali se malo zabavali v bazenih. Potem smo se stuširali, preoblekli, obuli in si posušili lase. Na recepciji smo vrnili zapestnice in se odpravili na železniško postajo. Z avtovlakom smo prispeli v Podbrdo. Tam so nas že čakali starši. Veseli in utrujeni smo se vrnili domov.

Emanuela Mavrar, 3. razred

Dostopnost