Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 22. 12. 2022, smo imeli na naši šoli po dvoletnem premoru zopet »pravo« novoletno prireditev. Pričeli smo s himno, nadaljevali pa z domoljubno pesmijo Faraonov. S tem smo se spomnili dneva samostojnosti in enotnosti. Voditelja Emanuela in Gal sta se spraševala, kdaj bo končno zapadel sneg. Zimsko vzdušje so nam pričarali vrtičkarji, ki jih je bilo zaradi bolezni na nastopu res malo. Ko je bil oder zasnežen, sta se na njem odigrali pesmica in pravljica o snežakih in obiskali so nas tudi trije majhni škratki. Učenci višjih razredov so nam povedali, na kaj vse se spomnijo ob omembi novoletnih praznikov. Sneg z odra so nam otresle deklice s plesom na pesem Last Christmas pod vodstvom devetošolke Izabele. Nazadnje nas je z obiskom razveselil dolgo pričakovani dedek Mraz. Razdelil nam je mandarine in bonbone, v vrtcu in učilnici podaljšanega bivanja pa pustil večja darila. Večer se je nadaljeval z novoletnim srečelovom in rajanjem devetošolcev.

organizatorki prireditve

Dostopnost