Skoči na glavno vsebino

Nova pravila delovanja Šolskega sklada OŠ Simona Kosa Podbrdo omogočajo, da šolskemu skladu namenite del svoje dohodnine (do 0,3 %). Namenitev dela dohodnine je brezplačna in vas nič ne stane, saj gre vaša plačana dohodnina namesto v državni proračun šolskemu skladu.

Šolskemu skladu OŠ Simona Kosa Podbrdo lahko namenite del dohodnine zelo enostavno, in sicer tako, da:

  • v portalu eDavki oddate obrazec »Zahteva za namenitev dela dohodnine za donacije (Doh-Don)« v katerem kot davčno številko upravičenca navedete »86390465« in vpišete odstotek »0,3«
  • izpolnite obrazec »Zahteva za namenitev dela dohodnine za donacije « s svojimi podatki, ga natisnete in podpišete ter prinesete v tajništvo šole ali ga vaš otrok odda učiteljici ali vzgojiteljici, lahko pa ga tudi sami pošljete ali odnesete na vaš finančni urad.
Dostopnost