Skoči na glavno vsebino

V soboto, 25. 2. 2023  smo z učenci planinskega krožka izvedli plezalni dan. Z vlakom smo se odpeljali do železniške postaje na Mostu na Soči in se ob reki Idrijci sprehodili do OŠ Most na Soči. V telovadnici smo se najprej opravili v primerno športno opremo, nato pa sta člana Planinskega društva Podbrdo Marko in Jana poskrbela za ogrevanje, varnostna navodila in osnovne napotke za uspešno plezanje. Sledil je praktični preizkus na plezalni steni. Vsi so lahko izkusili moč gravitacije, ki je do plezalcev precej neprijazna. Po aktivnem dnevu nas je vlak utrujene in zadovoljne popeljal nazaj do Podbrda.
Rad bi se zahvalil PD Podbrdo in vodnikoma Marku in Jani ter vodstvu OŠ Most na Soči, ki nam je brezplačno posodilo prostore, da smo lahko izvedli aktiven, varen in cenovno ugoden plezalni dan.

Foto utrinki so tukaj.

Učitelj Igor

Dostopnost