Skoči na glavno vsebino

Pust in deževen ponedeljek smo si učenci podaljšanega bivanja popestrili s prijetnim druženjem s stanovalci Doma upokojencev. Tokrat smo skupaj izrezovali pisane rožice, s katerimi bo pomladno okrašena njihova jedilnica. Rezanja smo se lotili s tako vnemo, da se je na začetku slišalo samo škrtanje škarij. Kasneje pa smo med delom tudi malo pokramljali. Dobra volja in pozitivna energija, ki sta nas obdajali pri druženju, sta poskrbeli, da smo se imeli lepo in zato nam je čas kar zbežal. Naše vezi so se spet utrdile in že težko čakamo na ponovno ponedeljkovo druženje. Oskrbovanci pa bodo v tem času narejene rožice nalepili na vrvice in jih namestili tako, da bodo visele s stropa navzdol. Rožice se bodo v zraku vrtele in nam vsem pričarale pomladno vzdušje.

učenci podaljšanega bivanja

Dostopnost