Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 30. 3. 2023, smo si z učenci 9. razreda ogledali polete v Planici. Ob 6. zjutraj smo se vkrcali na avtobus, ki nas je preko Italije peljal v dolino pod Ponce. Na avtobusu nam je predstavnica Zavarovalnice Triglav razdelila vstopnice, kupone za malico in darilce (kapa). Po okrepčilu smo si poiskali primeren prostor za ogled poletov. Najboljše so nam naši letalci prihranili prav za konec kvalifikacij, ko so na vrhu ostali Lanišek, Zajc in Domen Prevc. Navdušeni nad trojno zmago Slovenije smo se preselili pod glavni oder, kjer so nas z glasbo zabavali Eva Boto, Nipke in Challe Salle. V sproščenih ritmih smo pričakali pozdrav slovenske reprezentance s trenutno poškodovanim Petrom Prevcem in glavnim trenerjem Hrgoto na čelu. Najbolj vztrajni so dobili tudi kakšen podpis in selfie. Obogateni z lepo izkušnjo smo brez težav prestali dolgo pot nazaj do Podbrda. Hvala Zavarovalnici Triglav!

Spremljevalec: Igor Kragelj

Dostopnost