Skoči na glavno vsebino

V sredo, 25. 10. 2023, bomo z učenci 8. in 9. razreda obiskali delavnice spoznavanja poklicev v Šolskem centru Nova Gorica in na Biotehniški šoli v Šempetru pri Gorici. Učenci se bodo udeležili lesarske in mehatronske delavnice, učenke pa predstavitve poklicev s področja gastronomije, turizma, naravovarstva in kmetijstva. Z vlakom se bomo ob 6.57 odpeljali proti Novi Gorici in Šempetru pri Gorici. Učenci naj pridejo na železniško postajo v Podbrdo 10 minut pred odhodom vlaka. V Podbrdo se vrnemo z vlakom ob 15.55. Učenci naj s seboj vzamejo malico in kakšen priboljšek, od šolske malice in kosila pa bodo tisti dan odjavljeni. Stroški prevoza bodo kriti iz projekta Kadri. Če bo kateri izmed učencev ob povratku izstopal prej, naj ima s seboj obvestilo ali pa mi to sporočite na katja.muzenic@guest.arnes.si. Učence bova spremljali Petra Guna in Katja Muženič.

svetovalna delavka Katja Muženič

Dostopnost