Skoči na glavno vsebino

Zimo smo ujeli za rep, in sicer na Voglu. Po vseh zapletih  in s pomočjo nekaterih staršev ter kljub precejšnji gneči na smučišču smo presmučali skoraj vse proge, se naučili uporabe vlečnice na sidra in nove gondole, pojedli vse sendviče in bombone, se razgledali po okoliških gorah, napolnili z vitaminom D in točno ob uri z vlakom prispeli domov. Malo utrujeni, a zadovoljni smo si rekli: »Super dan je bil.«

Z nekaterimi učenci pa smo opravili krajši pohod v okolici šole, poimenovali okoliške hribe in obnovili postopek varnega pohodništva. Po pohodu je sledila malica in nato razne športne igre. Najprej smo z učenci 4. in 5. razreda tekmovali v štafetnih igrah, nato pa so se učenci pomerili proti učiteljem še v igri odbojke in nogometa. Zaradi odsotnosti nekaterih učiteljev smo na našo stran »zvabili« učenko Najro. Rezultat seveda ni bil pomemben, vseeno pa povem, da smo učitelji z majhno razliko dobili obe tekmi. Dopoldan smo zaključili s prijateljskim stiskom rok.

Slike si lahko ogledate tukaj.

Dostopnost