V petek, 26. 4. 2024, si bomo v okviru kulturnega dneva z učenci od 4. do 9. razreda v Kinogledališču Tolmin ogledali tri gledališke predstave, ki so se kot najboljše uvrstile na regijsko srečanje Severne Primorske.

Naš dan se bo začel ob običajni uri v šoli, ob 8.00 pa se bomo z avtobusom odpeljali proti Tolminu, kjer si bomo z vmesnimi odmori ogledali kar tri predstave. Predviden povratek na našo šolo je ob 14.00.

Učenci bodo od malice in kosila odjavljeni, zato naj imajo s seboj dve malici.

Če bo kateri izmed učencev vstopal ali izstopal kje drugje, prosimo starše, da o tem obvestite razrednika.

Ogled predstav je brezplačen, stroške prevoza bo večinoma krila šola z denarjem iz šolskega sklada, strošek za starše pa znaša 7,40€/učenca, kakršna bi bila tudi cena rednega avtobusnega prevoza.

Stroške kulturnega dneva boste starši poravnali po položnici.

Čaka nas kulturno pester dan! 🙂

Petra Guna