Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 6. 6. 2024,  imajo učenci od 1. do 5. razreda zaključno ekskurzijo v Bohinjsko Bistrico in od tam na Vogel.

Ta dan naj pridejo v šolo kot običajno, le brez šolskih torb. Najprej bomo v šoli pomalicali in se nato v spremstvu učiteljic odpravili na vlak ob 8.41. Učenci naj imajo s seboj nahrbtnik, v njem pa dodatna oblačila, malico in pijačo. Iz Bohinjske Bistrice bomo šli z avtobusom najprej do Ukanca, nato pa se bomo z  gondolo povzpeli na Vogel. Tam se bomo podali peš do Orlove glave in zvončka želja. Učenci naj bodo za pot primerno oblečeni (nadmorska višina je 1535 metrov) in obuti. Nazaj se bomo vrnili z gondolo, šli spet na avtobus do Bohinjske Bistrice in počakali na vlak. Ta naj bi po voznem redu prispel v Podbrdo ob 15.11. Starše prosimo, če poskrbite za varen odhod otrok z železniške postaje domov.

Plačilo voženj z vlakom, avtobusom in gondolo boste poravnali po položnici.

Lepo vas pozdravljamo.

učiteljice razrednega pouka

Dostopnost