Skoči na glavno vsebino

Šolsko leto se približuje h koncu, učenci so z mislimi že pri poletnih počitnicah, zato sva se z učiteljico Magdo odločili, da v četrtek, 6. 6. 2024, izvedeva zaključno ekskurzijo. Učence od 1. do 5. razreda sva odpeljali na Vogel. Vožnje z vlakom in avtobusom so učenci vajeni, nekaj novega pa je bila vožnja z nihalko. Uživali so ob pogledu na Bohinjsko jezero, okoliške gore in naravo. Nekatere je ta naravna gmota lepote prestrašila in so potrebovali dodatno spodbudo za pogled skozi okno. Veseli, da so zmogli, so kasneje uživali ob razgledu z vrha postaje nihalke. Z učenci smo se nato peš odpravili do Orlovih glav, pozvonili z zvončkom želja in se vrnili na izhodišče pohoda. Nihalka, avtobus in vlak so nas vesele in navdušene pripeljali nazaj v Podbrdo.
Želje, izrečene ob zvončku želja pa še danes odmevajo po neskončnosti neba. Čakajo, da se uresničijo. Kdo ve, mogoče prav kmalu.

Slike si lahko ogledate tukaj.

učiteljica Špela

Dostopnost